• In English
 • Віктор Назаренко вручив прикордонникам на Харківщині ключі від 24 квартир
  опубліковано 21 грудня 2015 року о 12:13

  Сьогодні у Харкові відбулося відкриття житлового будинку для військовослужбовців Держприкордонслужби та членів їх сімей.

  Захід відбувся за участі Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка, керівництва Харківської області, військовослужбовців окремої харківської авіаційної ескадрилії та сімей прикордонників.

  Реконструкцію будинку під службове житло для прикордонників  було розпочато декілька років тому, проте згодом через відсутність фінансування було заморожено. Цього року монтаж будинку знову відновився та за короткий проміжок часу був завершений. Цей будинок відповідає усім сучасним вимогам, житлові квартири обладнано сучасним тепловим пунктом, в якому температура теплоносія регулюється автоматично, в залежності від температури зовнішнього повітря, також встановлено загальний лічильник теплової енергії, виконано утеплення зовнішніх стін. У кожній квартирі встановлені індивідуальні лічильники споживання електроенергії та холодної води.

  Загальна кошторисна вартість об’єкта, згідно з затвердженим проектом, складає – 9 млн. 540 тис. грн. Варто зауважити, що вартість 1 м² загальної площі житла склала 7216 грн., що на 700 грн. менше, ніж за даними Держбуду по Харківській області.

  З рук керівника прикордонного відомства Віктора Назаренка в цей день довгоочікувані ключі від житла отримали 24 сім`ї прикордонників Східного регіонального управління. З них - 10 прикордонників-новосельців є учасниками антитерористичної операції на сході нашої країни.

  Під час свого виступу Голова Держприкордонслужби зазначив, що прикордонне відомство чітко усвідомлює важливе завдання, пов’язане із забезпеченням персоналу житлом, а підвищення соціальних гарантій військовослужбовців є одним із пріоритетних завдань служби.

  «Дуже приємно вручити ключі від оселі прикордонникам, які з честю та гідністю виконують свій обов’язок по захисту незалежності нашої Батьківщини. Бажаю, щоб у ваших оселях панувала злагода, гармонія та щастя», - наголосив Віктор Назаренко.