• In English
 • Арсеній Яценюк: "Переконаний, що Парламент зацікавлений в стабілізації економіки і ухвалить спільно напрацьований бюджет до кінця року"
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 14:23

  «Переконаний, що ми знайдемо в собі сили, щоб ухвалити і бюджет, і податкові зміни, створити робочі місця і дати Україні далі розвиватися. Без політиканства і пустопорожніх заяв, а виключно шляхом поступових правильних і ефективних реформ», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перед представленням у Верховній Раді проектів бюджетних і податкових змін у четвер, 17 грудня.

  «Ми переконані в тому, що український Парламент зацікавлений в стабілізації української економіки, і закон України про державний бюджет, який ми спільно напрацюємо, буде ухвалений  до кінця поточного року», - наголосив Глава Уряду.

  Він звернувся до народних депутатів: «Ми можемо представляти різні політичні сили. Ми можемо мати різне бачення, яким чином Україна повинна розвиватися. Але переконаний, що ми маємо спільну ціль - розвиток української економіки, створення робочих місць, забезпечення соціальної справедливості і поступового економічного зростання».

  Глава Уряду наголосив, що повністю підтримує позицію Голови Парламенту і депутатських фракцій щодо необхідності створення в Парламенті відповідної робочої групи щодо бюджетного і податкового законодавства: «Разом із урядовцями ми будемо ходити до вас сюди щодня з тією метою, щоб постатейно пройтися по всіх складних питаннях, які є в українських парламентарів, і найважливіше - знайти рішення».

  «Переконаний, що ми знайдемо в собі сили, щоб ухвалити і бюджет, і податкові зміни, створити робочі місця і дати Україні далі розвиватися. Без політиканства і пустопорожніх заяв, а виключно шляхом поступових правильних і ефективних реформ», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Він зазначив, що щороку при обговоренні проектів бюджету "йде жвава і тривала політична дискусія з приводу того, який бюджет повинен бути прийнятий": "Ми цінуємо позицію членів українського Парламенту щодо необхідності виключно прозорого підходу до формування державного бюджету, і на цьому стоїть Уряд. У стінах українського Парламенту, як завжди це було протягом всіх років української незалежності, ми його доопрацюємо, збалансуємо і  спільними зусиллями ухвалимо. Це наша спільна відповідальність, і ми її виконаємо спільними зусиллями".