• In English
 • У відкритому відборі на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» переміг Олександр Бужор
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 09:40

  За результатами другого етапу відкритого відбору на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» переміг Олександр Бужор, який у своєму професійному здобутку має досвід керівництва фінансами «Харківтрансгаз» та «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України». Він здобув перемогу в конкурентній боротьбі.

  Відкритий відбір на посаду фінансового директора в ПАТ «Укрзалізниця» тривав з 27 жовтня по 23 листопада 2015 року й проходив у два етапи через велику кількість бажаючих взяти в ньому участь. Для участі у відкритому відборі подали заявки 57 кандидатів. Деякі з них входили до рейтингів найкращих фінансових директорів України.

  За результатами розгляду поданих пакетів документів, у тому числі за формальними ознаками – наявність усіх документів, були визначені 14 претендентів, яких було запрошено на засідання постійно діючої Комісії Укрзалізниці з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики та мотивації до праці (далі – Комісія).

  Після першого етапу відбору претендентів на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» Комісією для розгляду на засіданні Правління було запропоновано 6 кандидатів, які мали вагомий управлінський досвід керівництва фінансовими службами великих підприємств з розгалуженою географічною холдинговою структурою, практичний досвід проведення структурування та впровадження складних фінансових боргових зобов’язань, впровадження та координації єдиної фінансово-економічної політики.

  Претенденти на розгляд Правління запропонували свій план дій перших 100 днів роботи на посаді фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця».