• In English
 • Наступними пройдуть переатестацію Львів та Хмельницький, - Голова Національної поліції
  опубліковано 10 грудня 2015 року о 15:36

  Прозорий відбір до правоохоронної системи дозволить запобігти багатьом корупційним проявам. Про це Голова Національної поліції Хатія Деконаідзе заявила сьогодні, 10 грудня 2015 року, під час звіту керівників центральних органів виконавчої влади щодо протидії корупції.

  За словами Хатії Деканоідзе, з моменту створення Національної поліції зроблено дуже багато, аби система стала прозорою та доступною для всіх. Першим кроком у боротьбі з корупцією стала заміна ДАІ на нову патрульну поліцію.

  "Ті хлопці, які зараз несуть службу, патрулюючи вулиці міста, і є обличчям нової України", - відзначила Хатія Деканоідзе, додавши, що прозорість і відкритість процесу відбору до поліції дозволить запобігти багатьом корупційним проявам.

  Глава Нацполіції зазначила, що в грудні 2015 року патрульна поліція працюватиме ще у п'ятьох містах України, а з нового року – ще у 19 населених пунктах. До червня 2016 року патрульна поліція діятиме у 29 містах України.

  "Національна поліція має бути не каральним, а сервісним органом. Найголовнішим критерієм роботи має стати довіра населення. Саме за цих умов система зможе змінитись", - підкреслила глава Нацполіції.

  Також Хатія Деканоідзе нагадала, що наразі триває переатестація співробітників поліції Києва та Київської області. Наступними регіонами стануть Львів та Хмельницький.