• In English
 • Україна готова до "запуску" ЗВТ з Європейським Союзом з 1 січня, - Наталія Микольська
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 15:37

  Європейський Союз високо оцінив готовність України до набрання чинності Угоди про Зону вільної торгівлі з 1 січня 2016 року. Крім того, Єврокомісія пообіцяла надавати технічну допомогу нашій державі, щоб збільшити доступ українського бізнесу до ринку ЄС та ринків третіх країн. Про це заявила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська за підсумками засідання Ради асоціації Україна-ЄС, що пройшла 7 грудня у м. Брюссель.

  «Угода про Зону вільної торгівлі з ЄС для України - це не лише положення про вільну торгівлю, але й дорожня карта реформ. Ми зараз рухаємося відповідно до строків і виконали майже всю підготовчу роботу», - підкреслила вона.

  Водночас Наталія Микольська зазначила, що для отримання найбільшого ефекту від ЗВТ та надходження інвестицій Україні вкрай необхідна дерегуляція, спрощення митних процедур та покращення бізнес-клімату.

  «У рамках засідання обговорювався стан виконання зобов’язань Україною Угоди, готовність до «запуску» вільної торгівлі вже з 1 січня наступного року, а також підтверджена спільна позиція на тристоронніх експертних консультаціях ЄС-РФ-Україна», - додала вона.

  Торговий представник України нагадала, що засіданню Ради передувала ретельна робота в рамках робочих зустрічей профільних експертів та на міністерському рівні  України і ЄС.