• In English
  • До бюджетів Рівненщини спрямували 1,8 мільйона гривень за втрати сільсько- та лісогосподарського виробництв
    опубліковано 08 грудня 2015 року о 15:24

    На Рівненщині з початку року загальний обсяг платежів, що отримали бюджети в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, склав 1,8 млн. гривень. На сьогодні в області із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв вилучено 16,5 га земель. З них 15,6 га – рілля, 0,5 га – сіножаті та 0,4 га пасовищ. У поточному році землевпорядники нарахували 1,4 млн. грн. відшкодувань.

    Органи влади можуть використати кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, на освоєння земель, охорону земельного фонду, поліпшення угідь. Фінансовий ресурс може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель. Відповідно до законодавства, використання коштів на будь-які інші потреби забороняється.

    У Рівненській області на спеціальних рахунках органів місцевого самоврядування знаходиться 3,5 млн. грн., що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Місцеві ради вирішили використати більшу частину коштів (1,426 млн. грн.) на заходи з охорони земель. Роботи з нормативно-грошової оцінки землі профінансують на  841,1 тис. грн., інвентаризації – на 612,7 тис. гривень.