• In English
  • Юрій Стець подякував Парламенту за підтримку урядового законопроекту про систему іномовлення в Україні
    опубліковано 08 грудня 2015 року о 16:02

    Міністр інформаційної політики Юрій Стець під час публічного звіту членів Уряду щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України  подякував Парламенту за підтримку урядового законопроекту про систему іномовлення в Україні.

    «Я хотів би подякувати українському Парламенту. Сьогодні 282 народних депутати проголосували в другому читанні і в цілому проект закону про систему іномовлення в Україні. Отже, ще один крок – підпис під цим законом Президента України, оприлюднення закону – і Міністерство інформаційної політики України спільно з журналістським колективом, мультимедійною платформою іномовлення України  завершили реформу іномовлення України», - сказав Юрій Стець 8 грудня у Клубі Кабінету Міністрів.

    За його словами, дана реформа є одним з чотирьох пріоритетних завдань, які він обіцяв виконати на посаді Міністра інформаційної політики: це реформа іномовлення України, як наслідок запуску мультимедійної платформи іномовлення України, відновлення мовлення українських телеканалів і радіостанцій на Донбасі, напрацювання нормативно-правових документів, що стосуються інформаційної безпеки України, і завершення проекту відкрита влада.