• In English
 • Голова Нацполіції: "Тести в поліцію купити не вдасться"
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 13:22

  Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе на брифінгу сьогодні, 4 грудня, порадила кандидатам на посади у поліцію не витрачати гроші на купівлю тестів, оскільки справжні тести купити все одно не вдасться.

  За словами Хатії Деканоідзе, уже з'явилась інформація, що деякі співробітники купують тести, які нібито будуть використовуватись під час переатестації працівників поліції.

  «Уже надходить інформація, що десь продаються тести, що люди заплатили близько 500 доларів, щоб отримати ці тести. Це все неправда. Ми робимо все, щоб наші тести залишились конфіденційними, і так і буде», - запевнила Хатія Деканоідзе.

  Вона нагадала, що під час тестування у патрульну поліцію ніхто не знав, які тести вони проходитимуть.

  «Все анонімно, ніхто не знає, хто який тест пише. Хочу попросити працівників, які думають, що можна купити тести, не витрачайте гроші даремно. Тести недоступні ні для кого», - застерегла Голова Національної поліції України.

  Вона також анонсувала відкриття Центру рекрутингу поліцейських. За словами Хатії Деканоідзе, він укомплектовується професійними кадрами, які визначає проект міжнародної технічної допомоги ICITAP. Центр буде займатися виключно відбором і переатестацію співробітників Національної поліції.