• In English
 • "Основне завдання атестаційних комісій - перевірити кожного працівника на відповідність посаді, яку він займає", - радник Голови Нацполіції Тамара Сліпець
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 13:27

  Основне завдання атестаційних комісій – перевірити кожного працівника на відповідність посаді, яку він займає. Про це радник Голови Національної поліції України з питань управління персоналом повідомила на прес-брифінгу, що відбувся у МВС 4 грудня.

  За словами Тамари Сліпець, у понеділок, 7 грудня, розпочнуть роботу 12 атестаційних комісій: сім із них – у столиці, чотири – у Київській області, а також одна Центральна атестаційна комісія. Основне завдання цих комісій – перевірити кожного працівника колишньої міліції на відповідність займаній посаді.

  «На індивідуальні співбесіди будуть запрошені всі працівники, які, на нашу думку, найбільш схильні до корупційних ризиків, – заявила Тамара Сліпець. – Це весь керівний склад, усі працівники слідчих підрозділів, підрозділів внутрішньої безпеки, боротьби із незаконним обігом наркотиками, торгівлею людьми, економічною злочинністю. Крім професійних тестів, ці категорії діючих правоохоронців пройдуть тест на благонадійність».

  За словами радника Голови Нацполіції України, основні критерії, якими керуватимуться атестаційні комісії у своїй роботі, – це три найбільш важливі для працівника поліції компетенції: мотивація, готовність прийняти зміни та чесність і ступінь довіри. Розроблені чіткі визначення цих компетенцій і міра їх виявлення.

  «Для прийняття максимально об’єктивного рішення по кожному з працівників, комісії розглядатимуть атестаційні листи із характеристиками керівництва, виписку із особової справи, послужний список, інформацію про дисциплінарні догани або заохочення, копію декларації про прибутки, а також відомості про особу, яка проходить атестацію, що надійде із відкритих джерел», – наголосила Тамара Сліпець.

  Радник Голови Нацполіції України з питань управління персоналом звернула увагу журналістів, що на сайті МВС є посилання, де громадяни України, а також інших держав, можуть заповнити онлайн-форму й викласти інформацію про неправомірні дії будь-якого працівників колишньої міліції. Згодом таке посилання з’явиться й на промосторінці сайту Національної поліції.