• In English
 • Ігор Жданов: Міністерство захищає інтереси спорту у бюджетному процесі
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 15:00

  3 грудня на черговому засіданні виконкому Національного олімпійського комітету України Міністр молоді та спорту Ігор Жданов доповів про перебіг формування бюджету спортивної сфери.

  «Триває формування бюджету, і Міністерство активно захищає інтереси спортивної сфери у цьому вкрай напруженому процесі. У проекті, доопрацьованому Мінфіном, передбачені такі кошти: на єдиний спортивний календар - 361,9 млн. гривень; враховані кошти на олімпійську підготовку 105,5 млн. гривень; на винагороди - 144,4 млн.», - зазначив Міністр.

  «Урядом підтримано наші пропозиції до Президента щодо збільшення кількості стипендій, які він призначає своїм Указом. Це дозволить зняти проблему черг на отримання стипендій. Також триває робота над збільшенням вдвічі винагород за перемоги на чемпіонатах світу та Європи для спортсменів-олімпійців», - наголосив Ігор Жданов.

  Він також попросив президента НОК Сергія Бубку та членів виконкому донести інформацію до федерацій та спортсменів про те, що призові кошти для призерів та переможців Олімпійських ігор буде закладено на високому рівні. Як і раніше, це 125 тис. доларів США - «золото», 80 тис. – «срібло», 55 тис. – «бронза».

  Вже завершено процедуру державної закупівлі та підписано угоди на поставку сучасного інвентарю для 11 видів спорту на суму 14,6 млн. грн. Фізично поставка обладнання в Україну вже розпочалася. Ми очікуємо, що значна частина нового інвентарю буде завезена протягом грудня місяця. Також оголошено відкриті торги на закупівлю спортивної форми для національних збірних орієнтовною вартістю 4,7 млн.

  Ігор Жданов розповів, що розпочав серію особистих зустрічей із керівництвом федерацій та тренерами з олімпійських видів спорту. Вже зустрівся із президентом Федерації стрільби України Олегом Волковим, а також із керівництвом Асоціації спортивної боротьби України, тренерами збірних команд з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. Мета цих зустрічей - детальне обговорення та пошук шляхів вирішення конкретних проблем, які стосуються підготовки національних збірних команд України до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро: «Користуючись нагодою хочу запросити Сергія Назаровича брати участь в таких зустрічах разом зі мною. Я вже можу сказати, що таке відверте спілкування, обмін пропозиціями, постановка і обговорення конкретних завдань, безумовно, піде на користь підготовці наших спортсменів до міжнародних стартів».