• In English
 • Україна запропонувала Азербайджану запустити поїзд за маршрутом "Великого шовкового шляху", - Геннадій Зубко
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 16:24

  Україна пропонує обговорити із Китаєм, Азербайджаном, Грузією та Казахстаном можливість запуску поїзда в напрямку Каспійського моря і «Великого шовкового шляху». Про це сказав Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час зустрічі з Першим Віце-прем'єр-міністром Азербайджанської Республіки Ягубом Еюбовим в ході робочого візиту до Баку.

  «Ми пропонуємо обговорити домовленості залізничних адміністрацій Китаю, Азербайджану, Грузії, Казахстану та України про встановлення єдиного тарифу для транзитних контейнерних перевезень і запуск першого пробного поїзда за узгодженим маршрутом у напрямку Каспійського моря і «Великого шовкового шляху», - зазначив він.

  Урядовець додав, що на розгляді Міністра транспорту Азербайджану знаходиться пропозиція Міністра інфраструктури України про проведення найближчим часом відповідної зустрічі спеціалістів міністерств.

  За його словами, Україна розцінює як перспективне співробітництво з Азербайджаном у транспортній галузі: в авіаційному, залізничному та автомобільному секторах.

  Довідково

  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко є головою Української частини Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва. Азербайджанську частину комісії очолює Перший Віце-прем'єр-міністр Азербайджанської Республіки Ягуб Еюбов.