• In English
 • Україна та Азербайджан планують посилити співпрацю, - Геннадій Зубко
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 16:15

  Україна запропонувала Азербайджану провести 11 засідання Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва у І півріччі 2016 року. У його рамках також відбудеться Українсько-азербайджанський діловий форум. Про це домовився Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час зустрічі з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим в ході робочого візиту до Баку.

  «Цей форум може внести новий імпульс у розвиток двосторонніх відносин між нашими країнами, а також активізувати співпрацю бізнесу України та Азербайджану», - зазначив Геннадій Зубко.

  Він додав, що Україна розглядає Азербайджан як стратегічного партнера та одного з основних регіональних гравців.

  «Ми зацікавлені в активізації взаємодії з Азербайджаном у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес, насамперед політичній, економічній та енергетичній», - відзначив Геннадій Зубко.

  Зокрема, Україна зацікавлена в активізації співпраці в паливно-енергетичній сфері, реалізації спільних проектів та активізації двостороннього співробітництва у військово-технічній і сільськогосподарській сферах. Наша країна також розраховує на підтримку участі українських компаній в інфраструктурних проектах Азербайджану.

  «Українські будівельні компанії володіють низкою конкурентних переваг, порівняно з іншими іноземними компаніями. Унікальні інженерні рішення, наявність наукомісткої будівельної техніки, висококваліфікованого персоналу і прийнятна вартість робіт – все це ми можемо запропонувати на ринку будівництва», - додав Віце-прем’єр-міністр.

  Довідково

  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко є головою Української частини Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва. Азербайджанську частину комісії очолює Перший заступник Прем’єр-міністра Азербайджанської Республіки Ягуб Еюбов.