• In English
 • Держава може підтримувати молочну галузь шляхом соціальних програм, - Мінагрополітики
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 14:30

  Підтримка молочної галузі може відбуватися не тільки шляхом податкових пільг, але опосередковано — через соціальні програми підтримки здорового та збалансованого харчування. Про це Дмитро Шульмейстер, директор Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України на Всеукраїнській конференції «Молочний бізнес — 2015».

  Центральними питаннями конференції стали маркетингові стратегії, налагодження взаємовигідної співпраці між виробниками, переробниками та торговими мережами, регуляторні нововведення.

  Йдеться про непрямі засоби підтримки молочної галузі, зокрема сприяння проектам із кооперації індивідуальних виробників молока, підтримку проектів «Шкільне молоко» та «Раціональне харчування», що має збільшити споживання молока українцями, особливо — дітьми. «Подібні програми також є засобом збільшення внутрішнього споживання», - підкреслив Дмитро Шульмейстер.

  Мінагрополітики наразі здійснює дерегуляцію щодо товарно-транспортних накладних та адаптацію закону про молоко до європейських стандартів.