• In English
 • Олексій Павленко: Нідерланди залишаються одним із ключових зовнішньоекономічних партнерів України
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 14:34

  «Мінагрополітики вважає перспективним двостороннє співробітництво між Україною та Нідерландами в аграрному секторі. Голландський досвід у сільському господарстві, особливо в сільськогосподарській та молочній продукції, має велике значення для нашої країни», - наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Держсекретарем Міністерства економіки - Міністром сільського господарства МартайномванДамом.

  За словами Олексія Павленка, за 10 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції з Нідерландами склав 504,1 млн. дол. США. Нідерланди є одним із ключових зовнішньоекономічних партнерів України серед країн ЄС.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання щодо гармонізації українського законодавства до стандартів та норм Євросоюзу, особливо стосовно контролю благополуччя тварин. Олексій Павленко висловив вдячність за технічну допомогу, яка надається Україні Королівством Нідерландів на експертному рівні.

  «Для України велике значення має проведення чергової сесії двосторонньої Робочої групи з питань сільського господарства. Ми готові координувати дії для встановлення найбільш оптимальної дати для обох сторін»,  - підсумував Олексій Павленко.