• In English
 • На Одещині витяг з Державного земельного кадастру відтепер можна отримати упродовж 40 хвилин
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 14:58

  Землевпорядники Одеської області надають адміністративні послуги у новому Центрі обслуговування громадян, який з жовтня запрацював в адміністративному центрі регіону з ініціативи органів виконавчої та місцевої влади, та за підтримки міжнародних донорів.

  Центр створений з метою надання у одному місці швидкого та легкого доступу мешканців до отримання майже 50 адміністративних послуг. Одну з найактуальніших послуг у сфері земельних відносин – витяг з Державного земельного кадастру – також можна тут отримати, звернувшись до державного кадастрового реєстратора землевпорядної служби Одещини.

  Особливість роботи Центру обслуговування громадян полягає в тому, що людина, яка звертається за адмінпослугою, зможе отримати відповідь протягом кількох годин. Зокрема, видачу витягу з Державного земельного кадастру землевпорядники здійснюють упродовж щонайбільше 30-40 хвилин. З середини жовтня громадяни вже отримали більше 160 таких документів.

  Процес надання адміністративної послуги побудований так, щоб повністю виключити можливість зловживань з боку чиновників. Звертаючись до Центру для отримання витягу з кадастру, громадяни спілкуються безпосередньо з адміністраторами Центру, а не контактують з представником органу влади.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

  Новий Центр обслуговування громадян у м. Одеса є підрозділом Міського ЦНАПу. Це уніфікований комплекс, де громадяни можуть швидко отримати найбільш актуальні адміністративні послуги.