• In English
 • Айварас Абромавичус зустрінеться з Прем'єр-міністром Нідерландів та поспілкується з представниками бізнесу Королівства
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 15:45

  26 листопада Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус візьме участь у зустрічі з Прем’єр-міністром  Нідерландів Марком Рютте, в рамках візиту української делегації на чолі з Президентом України до Королівства Нідерланди.

  У п'ятницю Міністр зустрінеться з керівництвом провідних нідерландських компаній, у тому числі з віце-президентом компанії «РоялФіліпс Електронікс» Рональдом де Йонгом. Очікується, що робочий сніданок із представниками бізнесу також пройде за участі Президента України.

  Під час зустрічей заплановано розмову про співпрацю українського і голландського бізнесу як в аграрній, так і високотехнологічній галузях. Також будуть обговорені питання потенційних інвестицій в Україну, зокрема, спільного виробництва і постачання аграрної техніки.

  Під час візиту української делегації, Айварас Абромавичус зустрінеться з Головою Нижньої палати Парламенту Нідерландів Анушко Ван Мільтенбург і Президентом Верхньої палати (Сенату) Парламенту Нідерландів Анке Брукерс-Кноль.

  Як відомо, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус перебуває у Королівстві Нідерланди у складі української делегації на чолі з Президентом України. Протягом 26-27 листопада 2015 року представники України проведуть низку зустрічей у містах Гаага та Лейден.