• In English
 • У ДСНС розпочала роботу IX Всеукраїнська конференція Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 16:24

  24 листопада в ДСНС України відбулося відкриття IX Всеукраїнської конференції та семінар-наради голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту. Участь у заході взяли керівники ДСНС України на чолі з Головою Служби Миколою Чечоткіним, помічник Міністра МВС Віктор Дорошенко, Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко, Голова Координаційної ради всеукраїнських ветеранських організацій України Віктор Палій, керівники обласних рад ветеранів служби цивільного захисту, центральних органів виконавчої влади.

  “Ветеранський рух відіграє важливу роль у патріотичному вихованні підростаючого покоління, професійному становленню молодих спеціалістів Служби порятунку. Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо виховати ще не одне покоління професійних вогнеборців та підняти на зовсім інший рівень ветеранський рух служби цивільного захисту”, - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  За вагомий внесок у розвиток історико-культурної спадщини, національно-патріотичне виховання молодих спеціалістів сил цивільного захисту Голова Служби нагородив голів Вінницької, Херсонської, Київської обласної ветеранських рад Подяками ДСНС України.

  У свою чергу Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський вручив рятувальникам, які брали участь у ліквідації масштабних пожеж, у тому числі на нафтобазі “БРСМ-нафта” відомчі відзнаки Асоціації – “Герой-рятівник”, “За відвагу на пожежі”.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-рятувальників, які загинули під час виконання службових обов’язків.

  У перший день роботи конференції, яка триватиме 24-25 листопада, учасники обговорили питання соціального, медичного, правового захисту ветеранів, членів їх сімей, а також подальшого розвитку історико-культурної спадщини, професійного становлення молодих спеціалістів Служби порятунку.