• In English
 • Державна політика з енергоефективності: досвід європейських країн та його імплементація в Україні
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 09:45

  Цій темі була присвячена тематична панель, яка відбулася10 листопада 2015 року в рамках конференції «Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти» VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму. Виступаючи, Перший заступник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт зауважив: «Щоб Україна стала енергетично незалежною, суспільству запропоновано європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження. Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК від 20% до 70%».

  «Це перший важливий крок, який має привести до комплексного утеплення житлового фонду в Україні, 80% якого потребує повної термомодернізації», - зауважив він та додав, що нині більше 60 тисяч родин вже скористалися даною програмою.

  Довідково

  Тематична панель «Державна політика з енергоефективності: досвід європейських країн та його імплементація в Україні» відбулася в рамках конференції «Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти» VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики.