• In English
 • Міжнародна спільнота готова сприяти розбудові інститутів енергоефективності в Україні
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 09:54

  Україна досить енергоємна держава, адже споживає утричі більше енергоресурсів, ніж, наприклад, сусідня Польща. Тому, для нашої країни енергозбереження стало пріоритетом і саме в цьому напрямку всі активно працюють, в чому запевнили представники міжнародних проектів в ході виступів в тематичній панелі «Міжнародна допомога розбудови інститутів енергоефективності в Україні».

  Для України важливо, що міжнародна спільнота приділяє багато уваги питанням енергоефективності та готова поділитися досвідом і напрацюваннями у цій сфері, а також залучати інвестиції у проекти з енергоефективності.

  Щоб виконати завдання, які сьогодні стоять перед Урядом у сфері енергоефективності та енергозбереження, Агентство не втрачає жодної можливості співпраці з міжнародними організаціями, фінансовими установами, інвесторами.

  Довідково

  10 листопада 2015 року в м. Києві відбулась тематична панель «Міжнародна допомога розбудови інститутів енергоефективності в Україні» в рамках конференції «Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти» VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики.

  Участь у заході взяли: Яна Бугрімова – представник Координаційного центру з упровадження економічних реформ; Гжегош Гайда – керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» при фінансовій підтримці Швейцарської Конфедерації (Міжнародна фінансова корпорація (IFC); Роберт Кюнне – директор проекту GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні»; Вінсент Фалькоз – керівник економічного відділу Посольства Франції в Україні; Віра Ілляш – директор з питань комунікації та урядових зв’язків Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»; Кшиштоф Герульські – представник Групи підтримки України Європейської Комісії; Олена Точиліна – менеджер по роботі з банками Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP).