• In English
 • На виконання рішення Міністра оборони центри психологічної реабілітації військовослужбовців буде створено до кінця 2015 року
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 15:03

  З метою покращення системи медичного забезпечення та побудови системи реабілітаційних закладів для надання фахової психологічної допомоги бійцям АТО у Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення щодо створення центрів психологічної реабілітації військовослужбовців. До кінця року такі центри будуть створені у Київському, Одеському, Дніпропетровському, Харківському та Львівському військових госпіталях, військовому санаторії «Хмільник», а також центрах реабілітації та санаторного лікування «Пуща-Водиця» та «Трускавецький», – про це сьогодні у Клубі Кабінету Міністрів повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

  «З наступного року Міністерство оборони України за сприяння закордонних партнерів розпочне підготовку психологів-практиків за стандартами НАТО на основі кращого міжнародного досвіду», – розповів він.

  Окрім цього, впроваджується медична інформаційна система «Е-здоров’я», яка дозволить ввести цифрові картки пацієнтів госпіталів та обмінюватись інформацією з іншими медичними закладами в режимі он-лайн.

  На черзі – пілотні проекти з евакуаційного забезпечення, автоматизації медичних складів, реформа системи забезпечення військовослужбовців житлом та інші проекти, які наблизять Міністерство оборони та Збройні Сили України до стандартів кращих армій світу. Деякі з них уже схвалені Кабінетом Міністрів України та передані на розгляд до Верховної Ради.

  «Так, у грудні цього року Міністерство оборони планує розпочати активну фазу випробувань спеціального програмного забезпечення автоматизації процесів обліку та планування обігу медичного майна на медичних складах військового відомства. В ході експерименту буде апробовано нову сучасну модель управління обігом медичного майна, яку згодом буде поширено на всі Збройні Сили України», – розповів заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.