• In English
 • Річний план закупівель Міноборони включає близько 600 процедур закупівель на суму 11,5 млрд. грн.
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 14:35

  У Міністерстві оборони України успішно запроваджено систему електронних торгів під час здійснення переговорних процедур закупівель. На сьогодні оборонне відомство провело 242 електронних аукціони на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень. При цьому конкурентне середовище електронних торгів сприяло зменшенню цін виробників, що дозволило заощадити понад 176 мільйонів гривень. Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив журналістам перед початком прямої телефонної лінії у Клубі Кабінету Міністрів України заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

  У стані кваліфікації знаходяться ще 104 електронних аукціони на загальну суму понад 306 мільйонів гривень, показник попередньої економії бюджетних коштів за якими становить близько 30 мільйонів гривень.

  У середньому участь в електронних торгах беруть 4 учасники.

  «У планах Міністерства оборони – повністю перевести систему державних закупівель Міноборони України в електронний формат, запровадити повноцінний електронний документообіг та запустити спеціальний сайт для проведення державних закупівель», – повідомив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

  Він наголосив, що у 2015 році Міністерство оборони суттєво наростило темпи матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України.

  «На даний час Річний план закупівель Міністерства оборони України включає близько 600 процедур закупівель на суму 11,5 мільярда гривень. Це у 2,5 раза більше, ніж минулого року», – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

  За напрямом тилового забезпечення для централізованого постачання товарів і послуг для потреб Збройних Сил України виділено понад 8,5 мільярда гривень. Це у 2 рази більше, ніж у 2014 році.

  За цим напрямом на сьогодні Міністерством оборони укладено 743 договори на суму 7,6 мільярда гривень. Зокрема, 48 договорів на постачання пально-мастильних матеріалів, 101 договір на надання послуг з харчування, а також 574 договори на закупівлю речового майна. Це є запорукою своєчасного забезпечення Збройних Сил України матеріально-технічними засобами.

  «Запровадження нових підходів у системі забезпечення Збройних Сил України дозволило Міністерству оборони у 2015 році провести експеримент із введення нової системи харчування, сформувати та ввести в дію створений згідно з досвідом армій передових країн світу Центр розвитку та супроводження матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.