• In English
 • За держоборонзамовленням на 2015 рік до підрозділів ЗС України надійшло понад 1640 одиниць зразків озброєння та військової техніки
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 12:24

  Державні підприємства продовжують постачати Збройним Силам України нове та модернізоване озброєння і військову техніку. Наразі укладено 98 контрактів на загальну суму 4 млрд. 865 млн. грн. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

  За державним оборонним замовленням на 2015 рік до підрозділів Збройних Сил України надійшло понад 1640 одиниць зразків озброєння та військової техніки, понад 400 тисяч одиниць ракет та боєприпасів.

  Протягом 2015 року на озброєння Збройних Сил України прийнято 14 нових зразків озброєння та військової техніки

  Водночас, за минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО 294 одиниці озброєння та військової техніки.

  З початку проведення АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити вже близько 32,5 тисяч одиниць озброєння та військової техніки, при цьому понад 30 тисяч одиниць відновлено силами і засобами військових частин Збройних Сил України.