• In English
 • Радник Міністра інформполітики звернулася до Прокуратури АРК у зв’язку із обшуками ФСБ в будинках колишніх співробітників АТR
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 12:13

  Радник Міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар написала заяву до Прокуратури АР Крим (м.Київ) за фактом обшуків у приміщенні, де раніше знаходився телеканал АТR, в оселях колишніх генерального директора телеканалу Ельзари Іслямової та її заступника, кримського журналіста Лілі Буджурової, в будинку батька власника телеканалу, Едема Іслямова; а також у зв’язку із відкриттям кримінальної справи проти власника ATR Ленура Іслямова.  

  За словами радника Міністра, тиск на телеканал та його співробітників, у тому числі – колишніх, тільки зростає, і на це мають реагувати органи прокуратури України.

  «Обшуки в домівках колишнього керівництва телеканалу, вилучення документів, комп’ютерів та телефонів, залякування родини власника АТR, що знаходиться у Криму – можуть кваліфікуватися, як порушення недоторканості житла та грабіж. Вважаю, що всі причетні до обшуків та відкриття кримінальної справи рано чи пізно мають понести кримінальну відповідальність», – зазначила Еміне Джеппар.

  Радник Міністра вважає, що вчинені дії містять ознаки злочинів, передбачених ст.171 Кримінального кодексу України «Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналіста», ст.162 КК «Порушення недоторканності житла» та ст.186 КК України «Грабіж».