• In English
 • Конкурсна комісія Мінагрополітики обрала ще 10 переможців конкурсів у держпідприємствах
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 12:25

  Конкурсна комісія Міністерства аграрної політики та продовольства обрала переможців конкурсів в 10 державних підприємствах зі сфери управління відомства.

  Зокрема, переможцем в ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» став Василь Болотенюк, «Полтавський комбінат хлібопродуктів» – Гліб Ульяненко, «Укрліктрави» – Олександр Плотніков. Найбільшу кількість голосів членів комісії в ДП «Світанок» отримав Олександр Вараксін, «Сільськогосподарське підприємство «Запорізьке» – Геннадій Богатирьов, «Ліктрави» – Віталій Павлюк. Директором ДП «Житомирська пересувна механізована колона» комісія пропонує призначити Миколу Стефанюка, «Племпродуктор «Степове» – Андрія Погорєлова,«Харківське промислово-торгівельне підприємство» – Володимира Покращенкова, «Урожай» – Олександра Шустова.

  Кожен із переможців захистив конкурсну пропозицію, яка містить план дій щодо виводу підприємств з кризи, нормалізації фінансово-господарської діяльності, та найголовніше, що основним своїм завданням майбутні керівники вбачають у подальшій підготовці держкомпаній до приватизації.

  Член конкурсної комісії, начальник відділу кадрового забезпечення АПК Ірина Гнутова підкреслила: «Ми досконало відпрацювали процедуру проведення кадрового відбору та на сьогоднішній день Мінагрополітики –  лідер за кількістю та якістю проведених конкурсів. За результатами останнього –  ще 10 державних підприємств очолять фахові досвідчені керівники. Найближчим часом будуть оголошені нові конкурси, у тому числі, на ДП «Укрспирт».

  «Зусиллями попередніх менеджерів підприємства доведені до жахливого стану. Переважна більшість з них має велику кредиторську та дебіторську заборгованість. І якщо, наприклад, в «Ліктравах» вона складає 3 тисячі гривень, то в Івано-Франківському КХП –  сягає мільйонів. Отже комісія поставила за мету визначити керівників, які б зупинили зростання боргів, стабілізували виплати зарплат та роботу компаній в цілому. Деякі з переможців раніше працювали на  підприємствах у статусі заступників або в.о. та вже досягли певних успіхів», –  наголосив інший член комісії, консультант міжнародної рекрутингової компанії Alexander Hughes Андрій Машков.