• In English
 • У новоствореному Бюро протидії наркозлочинності при МВС буде нова філософія і система роботи, - Хатія Деконаїдзе
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 12:57

  У новоствореному Бюро протидії наркозлочинності при МВС буде нова філософія і система роботи. Про це радник Міністра внутрішніх справ Хатія Деконаїдзе заявила під час брифінгу сьогодні, 2 листопада.

  За її словами, бюро буде створене на місці розформованого Управління з протидії обігу наркотиків, куди за жорсткими тестами наберуть 80% нових борців з наркозлочинністю.

  «Ми почали нову систему рекрутингу, оголосили набір. Буде нова філософія і система роботи. 80% співробітників старого управління не будуть допущені до нового відбору. У нас дуже жорсткий відбір. На сайті МВС до 11 листопада буде розміщена онлайн-анкета, яку можна заповнити. Після цього дуже жорсткий конкурс: професійне тестування, тест на здоров'я, тест на вживання наркотиків, фізична перевірка та співбесіда», - зазначила радник Міністра внутрішніх справ України Хатія Деконаїдзе.

  За її словами, одна з гарантій боротьби з корупцією – «вертикальна» структура підпорядкування бюро. Працівники не будуть «прив'язані» до місця роботи, періодично у порядку ротації змінюючи регіон, в якому вони працюватимуть. Ще однією мотивацією для боротьби з корупцією стане заробітна плата працівників Бюро протидії наркозлочинності, яка становитиме 9-12 тисяч гривень.