• In English
 • Україна і Таїланд планують створити робочу групу для поглиблення співробітництва в оборонній сфері
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 12:24

  Під час офіційного візиту до Королівства Таїланд Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із Віце-прем’єр-міністром – Міністром оборони Таїланду Правитом Вонгсувоном.

  Під час зустрічі були обговорені питання подальшого військово-технічного та професійного співробітництва між оборонними відомствами двох країн.

  «Ми маємо добрі взаємини та будемо продовжувати наше співробітництво, - наголосив під час зустрічі Віце-Прем’єр-міністр Таїланду – Міністр оборони країни. - Ми намагаємося розвивати нашу власну військово-технічну промисловість і тому зацікавлені у обміні досвідом та розширенні взаємовідносин з Україною.

  «Україна відноситься до Таїланду, як до гарного стратегічного партнера. Сьогоднішня зустріч свідчить про те, що наразі наші  взаємовідносини вийшли на новий рівень співпраці у військово-технічній сфері. Вважаю за доцільне запропонувати розширити контакти і в інших галузях співробітництва, - сказав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та запросив Правита Вонгсувона відвідати Україну.

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр оборони Таїланду, у свою чергу, запропонував створити робочу групу щодо поглиблення питань співробітництва між оборонними відомствами країн. До робочої групи мають бути включені спеціалісти з питань військово-промислового комплексу, обміну досвідом з питань навчання офіцерів з урахуванням бойового досвіду, мовної підготовки.

  «Було б надзвичайно цікавим організувати процес обміну досвідом офіцерів штабів відомств у питаннях використання техніки в ході бойових дій, - зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. - Ми маємо такий досвід та готові ним ділитися.

  Правит Вонгсувон висловив зацікавленість у продовженні конструктивного діалогу щодо обміну досвідом між оборонними відомствами країн.

  «Впевнений, що це було б корисно для обох сторін. Ми готові долучитися та цілеспрямовано забезпечити діалог та обмін досвідом. Така співпраця буде яскравим підтвердженням позитивних результатів сьогоднішньої зустрічі», - підкреслив у своєму завершальному слові Віце-прем’єр-міністр – Міністр оборони Таїланду.