• In English
 • Правоохоронці виконали своє завдання по забезпеченню правопорядку на місцевих виборах, - Зорян Шкіряк
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 12:12

  Правоохоронці виконали своє завдання по забезпеченню правопорядку на місцевих виборах. Водночас правоохоронні органи мають достатньо сил і засобів, аби запобігти порушенням під час другого туру місцевих виборів. Про це радник Міністра внутрішніх справ України заявив сьогодні, 2 листопада, на брифінгу у МВС.

  За словами Зоряна Шкіряка, правоохоронці впоралися із завданням, яке перед працівниками відомства ставив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  «Міліція швидко і оперативно реагувала на всі повідомлення, що стосувалися правопорушень», – зазначив радник Міністра внутрішніх справ.

  Водночас Зорян Шкіряк підкреслив, що в усіх містах, де буде проводитися другий тур місцевих виборів, буде посилено патрулювання. Особлива увага правоохоронців буде приділена виборам на Дніпропетровщині, зокрема – виборам міських голів Дніпропетровська і Павлограда.

  У зв'язку з цим Зорян Шкіряк закликав учасників виборчих перегонів, де пройде другий тур, утриматися від порушень законодавства. Він також зазначив, що правоохоронні органи мають достатньо сил і засобів, аби запобігти порушенням під час другого туру місцевих виборів.