• In English
 • Від початку року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат майже на 600 млн. грн.
  опубліковано 30 жовтня 2015 року о 14:25

  Протягом 9 місяців 2015 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом на 594,4 млн. грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 202,1 млн. грн. Про це повідомила Голова Держфінінспекції України Лідія Гаврилова під час розширеного засідання колегії.

  Зокрема, за її словами, завдяки заходам, що їх вжили державні фінансові інспектори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло майже 177 млн. грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів загалом на 417,4 млн. грн.

  Окрім того, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави, спеціалісти Держфінінспекції пред'явили 563 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 808 млн. грн. Пред'явлення ще 424 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

  Загалом від початку 2015 року Держфінінспекція перевірила 2 710 підприємств, установ та організацій, з яких на 88% виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.