• In English
 • За 9 місяців 2015 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали 909 досудових розслідувань
  опубліковано 30 жовтня 2015 року о 14:14

  Упродовж січня-вересня 2015 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами, повідомила Голова Держфінінспекції Лідія Гаврилова під час розширеного засідання колегії.

  За її словами, від початку цього року для належного реагування на факти порушень державні фінансові інспектори передали правоохоронцям 1529 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду зазначених матеріалів правоохоронні органи розпочали 909 досудових розслідувань (з урахуванням результатів перевірок правоохоронних органів, до яких працівників Держфінінспекції було залучено як спеціалістів) і вручили 300 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо 48 об'єктів на загальну суму понад 1,1 млрд. грн.

  Окрім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 7561 посадову особу підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряла Держфінінспекція. Ще 2270 посадовців притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 235 осіб звільнено із займаних посад.

  Як повідомлялося, за 9 місяців 2015 року Держфінінспекція перевірила 2710 підприємств, установ та організацій.