• In English
 • Олексій Павленко: Підписано Угоду про співробітництво у галузі сільського господарства між Україною та Туркменістаном
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 17:08

  Українська сторона зацікавлена в активізації двостороннього діалогу та подальшому розвитку співпраці в аграрному секторі між Україною та Туркменістаном. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час візиту до Туркменістану.

  Міністр зауважив, що під час переговорів було обговорене широке коло питань співпраці в галузі сільського господарства між країнами.

    «Ми впевнені, що українсько-туркменське співробітництво в аграрному секторі має значний потенціал», – додав Міністр аграрної політики та продовольства України.

  Між Урядом України та Урядом Туркменістану була підписана Угода про співробітництво у сфері сільського господарства. З українського боку документ підписав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, туркменську сторону представляв Міністр сільського господарства  Туркменістану Ч.Чариєв.

  Документ забезпечить взаємний обмін інформацією, досвідом та новітніми технологіями у галузі сільського господарства, зміцнить двостороннє співробітництво на основі взаємної вигоди, взаємоповаги та суверенної рівності.

  Говорячи про співпрацю у агропромисловому комплексі, Міністр зазначив: «Підписання угоди про співпрацю дасть можливість значно розширити обсяги української продукції, що поставляється до Туркменістану. Ми розвиватимемо співробітництво між нашими країнами в таких основних напрямках: вирощування сільськогосподарських культур; наукова інновація і запровадження передових технологій в сільськогосподарське виробництво; переробка сільськогосподарської продукції; підготовка та обмін спеціалістами та інше», - наголосив Олексій Павленко.