• In English
 • Показником ефективності роботи підрозділу протидії наркозлочинності стане відсутність наркотиків на вулицях держави, - МВС
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 17:27

  Показником ефективності роботи підрозділу протидії наркозлочинності стане відсутність наркотиків на вулицях держави. Про це йшлося на сьогоднішній нараді керівників територіальних підрозділів служби у МВС України.

  Набір до підрозділу протидії наркозлочинності, створення якого у структурі Національної поліції анонсував глава МВС України Арсен Аваков, планують розпочати вже до кінця тижня.

  Новопризначений керівник підрозділу протидії наркозлочинності Ілля Кива зазначив, що старий штат колишнього УПНОН скоротять майже наполовину. Критерії для працівників, які продовжать свою роботу в департаменті, будуть високими. Заробітна плата теж буде підвищена. Через це лише найсумлінніші працівники зможуть продовжити боротьбу із наркозлочинністю за новими стандартами.

  «Ми вимагаємо, тому повинні щось давати навзамін, аби кожен належно виконував свої обов'язки. Проте наш головний обов'язок – стояти на варті здоров'я свого народу», – зазначив Ілля Кива.

  Для претендентів на будь-яку посаду в Департаменті протидії наркозлочинності важливу роль відіграватимуть юридична освіта, фізична підготовка і моральні якості.

  Ілля Кива також зазначив, що у складі підрозділу будуть створені дев'ять так званих «зональних» відділів. Їх працівники відповідатимуть за ситуацію в різних областях країни.

  «Оцінка нашої роботи полягає не в цифрах. Справжній показник нашої роботи – це порядок на вулицях. Ми будемо заробляти повагу суспільства», – наголосив він.

  Нагадаємо, що 22 жовтня Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про розформування Управління протидії незаконному обігові наркотиків МВС України та про виведення за штат понад 1 тисячі його співробітників.