• In English
  • Олексій Павленко: Україна та Італія мають значний потенціал у розвитку аграрного співробітництва
    опубліковано 27 жовтня 2015 року о 17:04

    «Італія є важливим партнером України у агропромисловому комплексі. Проте з огляду на потужність українського агросектору та структуру аграрної торгівлі можна стверджувати, що потенціал співробітництва між Україною та Італією у АПК не є реалізованим на повну та має хороші перспективи розвитку», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час VIII засідання Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва у м.Київ.

    Олексій Павленко розповів про дійсний стан двостороннього співробітництва, торгівлю аграрною продукцією та реалізацію пілотних проектів за напрямами, такими як наближення політики України до політики ЄС шляхом імплементації Акту про малий бізнес (в рамках продовження співпраці з OECP). Також важливим напрямом є вивчення досвіду Італії з формування та впровадження політики підтримки економічно активного сільського населення, яке бажає започаткувати власну справу на селі у сфері сільського туризму.

    Також було наголошено на потенціалі розширення присутності італійського бізнесу в АПК України.  «У 2014 році сума залучених італійських інвестицій у вітчизняний агросектор склала близько 4 млн. дол. США. Ми зацікавлені у подальшому залученні капіталовкладень, зокрема, через створення спільних підприємств у сфері плодоовочівництва, виробництва хлібобулочної продукції та дитячого харчування», - підкреслив Олексій Павленко.