• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз проводить наради у Запорізькій області
  опубліковано 22 жовтня 2015 року о 19:27

  З 22 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочим візитом у Запорізькій області.

  У перший день візиту Голова Казначейства відвідала Управління Казначейства у Вільнянському, Новомиколаївському, Оріхівському, Гуляйпільському, Пологівському, Куйбишевському, Розівському районах та Токмацьке Управління Казначейства, де провела робочі наради з керівництвом та трудовими колективами.

  Під час нарад обговорювались питання вдосконалення обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та роботи органів Казначейства в цілому, стан виконання місцевих бюджетів, організація роботи та розподіл обов’язків між структурними підрозділами територіальних органів.

  Що стосується питань казначейського обслуговування, то Тетяна Слюз особливий наголос зробила на впровадженні зручного електронного сервісу -  системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства-Казначейство» та перевагах від його використання.

  Фахівці територіальних органів Казначейства мали змогу обговорити з Головою Казначейства питання оптимізації структури управлінь у містах і районах, особливості виконання технологічних регламентів та організації робочих процесів при виконанні бюджетів за видатками і доходами.

  Не залишилися поза увагою Тетяни Слюз й умови праці казначеїв, зокрема, стан приміщень, в яких вони працюють, оснащення управлінь Казначейства комп’ютерною технікою.

  Насичена програма робочого візиту Голови Казначейства до Запорізької області запланована і на 23 жовтня 2015 року, де передбачено проведення аналогічних робочих зустрічей в Управліннях Казначейства у Чернігівському, Якимівському, Приазовському, Приморському районах та місті Запоріжжі, Бердянському та Мелітопольському УДКСУ.

  Обговорення проблемних питань у форматі діалогу з Головою Казначейства дає можливість казначейським колективам не тільки висвітлювати проблеми, а й спільно передбачити шляхи їх вирішення задля реалізації важливих завдань розвитку держави.