• In English
 • В`ячеслав Кириленко відвідав з робочою поїздкою Донецьку область
  опубліковано 22 жовтня 2015 року о 19:42

  Сьогодні, 22 жовтня, Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко, перебуваючи з робочою поїздкою у Донецькій області, відвідав міста Краматорськ, Дружківка та Слов`янськ.

  В`ячеслав Кириленко провів зустріч з Головою Донецької облдержадміністрації, керівником військово-цивільної адміністрації  Павлом Жебрівським та керівництвом місцевих органів влади, відвідав Штаб АТО, де зустрівся з командуванням штабу та військовослужбовцями.

  Крім того, Віце-прем'єр-міністр взяв участь у відкритті картинної галереї репродукцій картин кращих музеїв світу у місті Дружківка та провів зустріч із працівниками закладів культури Слов`янського міського центру культури та дозвілля.

  Під час відкриття  картинної галереї В’ячеслав Кириленко наголосив, що сьогодні культура, як ніколи потребує уваги з боку держави, а жителі Донеччини мають відчувати підтримку та увагу суспільства, і зі свого боку, Міністерство культури України буде всіляко сприяти і підтримуватиму вати проведення мистецьких заходів.

  Віце-прем`єр-міністр також відвідав концерт Тараса Компаніченка та його колективу «Хорея Козацька»  у місті Слов’янську для військовослужбовців та місцевих мешканців, який відбувся за сприяння Міністерства культури України. Впродовж 22-23 жовтня Тарас Компаніченко проведе концерту програму ще у містах Дружківці та Красному Лимані.