• In English
 • Перехідний етап від міліції до поліції: відбір відбуватиметься за об'єктивною процедурою
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 15:05

  У процесі відбору будуть розглядатися особисті якості працівника, наявність претензій до його служби та бажання служити далі у Національній поліції України. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання колегії Міністерства внутрішніх справ України.

  Арсен Аваков розповів учасникам засідання про те, як триватиме перехідний етап від міліції до поліції, а також про основні зміни у структурі, які вже поступово відбуваються. Він також зазначив, що після закінчення виборчого процесу ці зміни стануть «ще більш насиченими».

  За словами Міністра внутрішніх справ України, перехід від міліціонера до поліцейського розпочинається з написання відповідного рапорту. Якщо до претендента по його службі немає претензій, людина переходить до наступного етапу – переатестації. Якщо ж такі претензії виникнуть, працівник може потрапити під скорочення. Проте відбір відбуватиметься за об'єктивною процедурою.

  Глава правоохоронного відомства зазначив, що бійцям добровольчих батальйонів МВС «не слід переживати за своє майбутнє», оскільки вони матимуть змогу увійти або в структуру поліції спеціального призначення, або ж до лав Національної гвардії України.

  «Ми жодного нашого бійця, офіцера не залишимо автоматично в стороні, не заслухавши і не розглянувши його», –  наголосив Арсен Аваков.

  Він також повідомив, що начальників головних управлінь Національної поліції в областях чекатиме конкурс. Визначатимуть найбільш достойних кандидатів консультативні комісії. До їх складу входитимуть як українські спеціалісти, так і закордонні фахівці, яких залучать до цього процесу.

  Міністр внутрішніх справ України додав, що в деяких крупних містах держави будуть ліквідовані міські управління міліції. У той же час районні управління дещо змінять свої функції.