• In English
 • НКРЕКП взяла участь у регіональному семінарі з питань міжмуніципальних систем поводження з відходами
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 15:27

  Представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, взяли участь у семінарі з питань регіональних систем поводження з відходами на тему «Міжмуніципальні системи поводження з відходами в Україні - від ідеї до втілення», який відбувся у c. Соснівка Полтавської області.

  На семінарі були присутні представники центральних органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур і установ, які працюють у сфері поводження з відходами, екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.

  Під час семінару було презентовано стратегію поводження з твердими побутовими відходами у Полтавському субрегіоні, а також практичні аспекти реалізації міжмуніципального проекту поводження з відходами у Вінницькій області.

  Учасники мали можливість обмінятися досвідом, обговорити державну політику та проблемні питання у цій сфері. Особливу увагу було приділено організаційно-правовим, фінансовим аспектам регіональних систем поводження з відходами та концепції підвищення рівня обізнаності населення. Також було проведено секційні заходи, які дозволили детально розглянути такі питання:

  - інституційні проблеми регіональних систем поводження з побутовими відходами та необхідні зміни для забезпечення фінансової стійкості і доступності послуг;

  - неорганізований ринок вторинної сировини та погляди представників пакувальної індустрії: можливості і наслідки.

  Захід організовувався спільними зусиллями Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на Сході України», що виконується за дорученням Уряду Німеччини, швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.