• In English
 • Голова НКРЕКП Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представниками місії Світового банку в Україні
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 15:17

  20 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з представниками місії Світового банку, яка працює в Україні протягом 18-24 жовтня у рамках реалізації проекту Підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України.

  Зі сторони Світового банку у заході взяли участь: Ядвіга Семиколенова – старший економіст з питань енергетики, ФабрісБертолет – старший фінансовий аналітик, Санду Гідірім – старший спеціаліст з впровадження проектів, ПедзіМакумбе – спеціаліст з питань енергетики.

  Під час зустрічі обговорювалися такі питання:

  - участь НКРЕКП у реалізації проекту Підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України;

  - стан підготовки проекту Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та співпраці НКРЕКП і Світового банку в процесі підготовки даного законопроекту.

  Крім того, відбулася технічна нарада експертів Світового банку та спеціалістів профільних Департаментів Комісії щодо реалізації Програми сприяння регуляторній реформі централізованого теплопостачання України, бенефіціаром якої є НКРЕКП, а донором - Світовий банк, як адміністратор грантових коштів, наданих Шведським агентством міжнародного розвитку і співпраці (SIDA).