• In English
 • Сьогодні на катері "Іволга" розпочне роботу слідча група
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 14:58

  Під кінець дня 19 жовтня завершилася майже 10-годинна операція з підйому з Чорного моря катера «Іволга», що затонув у суботу, 17 жовтня. О 01:00 20 жовтня плавкран «Богатир», на палубі якого розмістили «Іволгу», ошвартувався в Іллічівському порту. Сьогодні близько 12:00 катер вивантажили на причал порту. На місці найближчим часом розпочне роботу слідча група спільно з представниками МНС. Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков під час брифінгу в Києві.

  Сьогодні ж розпочнуться технічні роботи для того, щоб здійснити повний огляд судна й дістати з середини «Іволги» тіла щонайменше двох загиблих, про наявність яких повідомлялося вчора. Для проведення цих робіт буде застосовуватися спеціальне обладнання, оскільки судно зазнало значних внутрішніх пошкоджень.

  За словами Юрія Васькова, силами МНС, Держприкордонслужби та підприємств Мінінфраструктури в районі трагедії ведеться посилене спостереження.

  Нагадаємо, о 15:38 17 жовтня прогулянковий катер «Іволга», який вийшов у Чорне море біля міста Білгород-Дністровський, зазнав аварії. Точна кількість людей, що знаходилися на борту, наразі встановлюється. Станом на 20 жовтня знайдено 16 тіл загиблих, врятувати вдалося 22 особи. За попередніми висновками, причиною трагедії стало грубе порушення правил експлуатації. За фактом катастрофи порушене кримінальне провадження.