• In English
 • Землевпорядники Херсонщини сформували електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 11:25

  Фахівці землевпорядної служби Херсонської області сформували повний електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель усіх районів та міст регіону. До бази даних внесли 160 203 об’єкти.

  До реєстру землевпорядники включили 98 456 технічних документацій із землеустрою, що посвідчують право на земельну ділянку, 21 574 матеріалів зі встановлення меж земельних ділянок, 27 096 проектів землеустрою з відведення земельних наділів та 7 692 інших видів документації із землеустрою, проведеного на місцевому рівні.

  Інформативність реєстру підвищується завдяки включенню до нього інших актуальних відомостей про землю. База даних містить 3 694 матеріали земельно-оціночних робіт, 902 матеріали з інвентаризації земель, 37 проектів землеустрою зі створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь. До реєстру також внесені проекти землеустрою з формування земель державної та комунальної власності, забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозміни та систематизації угідь, впорядкування території населених пунктів та інші.

  «Створення місцевого фонду документації із землеустрою значно спрощує облік землевпорядної документації. Фактично вдосконалюється порядок надання відомостей із електронного реєстру. Фахівці органів земельних ресурсів області поповнюють електронний реєстр актуальною інформацією», - зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран.