• In English
 • За держоборонзамовленням на 2015 рік до ЗСУ надіслано понад 1600 одиниць зразків ОВТ, понад 400 тисяч одиниць ракет та боєприпасів
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 11:22

  «Державні підприємства продовжують постачати Збройним Силам України нове та модернізоване озброєння і військову техніку. Наразі укладено 91 контракт на загальну суму 4 млрд. 633,3 млн. грн. За державним оборонним замовленням на 2015 рік до підрозділів Збройних Сил України надіслано понад 1600 одиниць зразків озброєння та військової техніки, понад 400 тисяч одиниць ракет та боєприпасів. Протягом 2015 року на озброєння Збройних Сил України прийнято 14 зразків озброєння та військової техніки», -повідомила на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі помічник Міністра оборони України – прес-секретар полковник Вікторія Кушнір.

  За умови позитивних результатів державних випробувань у найближчий перспективі планується поставити на озброєння Збройних Сил ще 29 зразків озброєння та військової техніки. Зокрема, це броньовані машини, радіотехнічні засоби розвідки, стрілецька зброя, радіоелектронне обладнання до авіаційної техніки, безпілотні авіаційні комплекси, парашутні системи та засоби розпізнавання.

  Водночас, за минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО 211 одиниць озброєння та військової техніки.

  Таким чином, з початку проведення АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити вже 31 тисячу 900 одиниць озброєння та військової техніки, при цьому понад 30 тисяч одиниць відновлено силами і засобами військових частин Збройних Сил України.

  На державних підприємствах модернізовано 25 одиниць техніки, зокрема бойові і транспортні вертольоти, літаки штурмової авіації та техніку радіотехнічних військ.