• In English
 • Юрій Стець обговорив питання іномовлення України з Надзвичайним і Повноважним Послом Болгарії в Україні Красіміром Неделчев Мінчевим
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 17:55

  Міністр інформаційної політики України провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні Красіміром Неделчев Мінчевим.

  Під час зустрічі обговорено спільне вирішення питань щодо іномовлення двох держав, оскільки зі сторони Болгарії, в деяких областях України в кабельних мережах українського ТВ, також відсутнє болгарське мовлення.

  «На курортах Болгарії мовлять 5-7 російських телеканалів і жодного українського. Звісно, що інформація про Україну подається не з першоджерела і, в більшості випадків, є не об’єктивною. Нас це дуже непокоїть. Тому ми просили б Вас допомогти в тому, щоб в кабельних мережах Болгарії з’явився телеканал українського іномовлення – «UA TV», - зазначає Міністр.

  Разом з тим, Міністр повідомив дипломатам щодо планів створення найближчим часом медіадому в Україні для закордонних представників ЗМІ, а також розповів про технічні сторони роботи телеканалу іномовлення «UA TV», висловивши свої сподівання та закликавши, в найближчі терміни, допомогти Україні впровадити іномовлення.

  Юрій Стець: «Я хочу також зауважити, що в системі Мультимедійної платформи іномовлення України ми створимо медіадім, який розпочне свою діяльність вже до кінця року, і, таким чином, дамо можливість працювати в належних умовах представникам закордонних ЗМІ».