• In English
 • Проведено пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України за участю Міненерговугілля
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 17:49

  Проведено пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України за участю Міненерговугілля. На запитання громадян сьогодні відповідав заступник Міністра Олександр Светелік.

  На телефонну лінію звернулося 13 громадян з міст Скадовська, Білої  Церкви, Одеської, Київської, Харківської та Вінницької областей.

  Заступник Міністра, зокрема, пояснив запитувачам правила нарахування плати за електроенергію та газопостачання з урахування субсидій, вимоги щодо встановлення тризонних лічильників та правила отримання кредитних коштів для встановлення приладів обліку електричної енергії в рамках державних програм.

  Присутні під час роботи прямої телефонної лінії журналісти мали змогу отримати коментар щодо накопичення вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ України, кредиту ЄБРР, реформування НАК «Нафтогаз України», експорту та імпорту електроенергії тощо.

  За результатами прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів Міністерства щодо детального опрацювання звернень та надання допомоги громадянам.