• In English
 • Павло Розенко: Соціальні зобов'язання держави перед українцями будуть виконуватися безумовно
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 18:04

  Сьогодні під головуванням Міністра соціальної політики Павла Розенка та за участю Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулося чергове засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

  Йшлося про шляхи реформування податкової системи України, пропозиції сторін до питання реформування оплати праці, перспективи соціально-економічного розвитку нашої держави на 2015-2016 рр. та низку інших питань.

  «Ми розглядаємо питання, надзвичайно актуальні для країни, - зазначив, відкриваючи засідання, Павло Розенко. – Адже відсутність розуміння важливості створення системи балансу між доходами і витратами Державного бюджету може торпедувати успішне проведення податкової реформи, незважені рішення дискредитують саму ідею реформ. Щоб уникнути цього, необхідний широкий соціальний діалог».

  Зокрема, в контексті підготовки законопроекту про зміни до фіскального законодавства Міністр соцполітики наголосив: «Одночасно зі зниженням податкових ставок необхідно запровадити систему бюджетних компенсаторів, які дадуть змогу забезпечити своєчасне отримання громадянами пенсій та інших соціальних виплат у передбаченому законодавством обсягові».

  «Соціальні зобов’язання перед українцями будуть виконуватися безумовно. Це принципова позиція Міністерства і моя, як Міністра», - наголосив Павло Розенко.

  За його пропозицією до підсумкових документів засідання було включено вимогу щодо публічного представлення розробниками податкової реформи компенсаторних механізмів, які дадуть змогу забезпечити соціальні виплати з бюджету держави.

  З обговорених питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.