• In English
 • Держфінінспекція в Одеській області за 9 місяців 2015 року відшкодувала втрат майже на 40 млн. грн.
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 09:37

  Протягом січнявересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 40 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств і установ додатково надійшло понад 11,6 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму більш як 28,3 млн. грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 126 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 39 досудових розслідувань і вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 313 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За недотримання законодавства 454 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 122 – до дисциплінарної та матеріальної, 5 осіб звільнено із займаних посад.