• In English
 • НКРЕКП взяла участь у робочій нараді щодо розроблення змін до законів України у сфері поводження з побутовими відходами
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 09:46

  Представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, взяли участь у черговому засіданні Робочої групи в сфері управління відходами та ресурсами, яка пройшла у Міністерстві екології та природних ресурсів України за участі представників державних органів влади, громадськості та бізнесу.

  На засіданні була розглянута запропонована структура Закону України «Про відходи» з метою впровадження у національне законодавство положень Директиви Європейського Парламенту та Ради Європи 2008/98/ЄС від 19.11.2008 про відходи, розглянуті окремі розділи Закону.

  Розглянуто питання про нормативне наповнення окремих розділів Закону з урахуванням особливостей української нормопроектувальної техніки, впровадження у національне законодавство усталених принципів у сфері поводження з відходами як «забруднювач платить» та «розширеної відповідальності виробників». Розглянуті питання побічних продуктів, які можна вважати чи не вважати відходами тощо.

  Визначено коло питань, з яких необхідно надати пропозиції до чергового засідання Робочої групи.