• In English
 • Артем Біденко: "Експерти передали до МІП доопрацьований проект Концепції інформаційної безпеки України"
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 19:37

  Про це  під час звітного брифінгу в Будинку Уряду повідомив заступник Міністра Артем Біденко.

  Артем Біденко: «Сьогодні ми звітуємо про вагомі нормативні напрацювання. Зокрема, від експертів до МІП передано важливий стратегічний документ, який зараз проходить юридичну експертизу у відомстві – Концепція інформаційної безпеки України».

  Радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін, який є секретарем Експертної ради при МІП,зазначив, що під час громадських обговорень проекту Концепції інформаційної безпеки України, завдяки ініціативі окремих експертів в регіонах, враховано зауваження вітчизняних та закордонних експертів та ухвалено нову редакцію документа.

  Співголова ЕРМІП, Сергій Даниленко, в свою чергу додав: «На наш погляд, членів ЕРМІП, проект документ в інтелектуальному, соціальному та політичному сенсі є якісним. Проект Концепції засвідчує, що питання інформаційної безпеки отримало високий рівень суспільної уваги».

  В заході взяли участь: заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко, радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін, співголова Експертної ради при МІП, доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергій Даниленко.