• In English
  • Олексій Павленко: Тривають антикорупційні заходи у лісовій та рибній галузях
    опубліковано 13 жовтня 2015 року о 18:42

    «Сьогодні Міністерство наводить порядок у Держрибагентстві. Там готується до старту проект нової рибінспекції за принципом дорожньої поліції. Це дозволить зняти корупційні ризики, якими просякнута галузь», - про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час брифінгу в Будинку Уряду.

    Як повідомив Міністр, особливих зусиль з антикорупційної боротьби Мінагрополітики докладає у лісовій та рибній галузях, що протягом десятиліть потерпають від фінансових зловживань. Разом із Держлісагентством та Держрибагентством було розроблено та запроваджено системні реформи, які не залишать місця зловживанням. Це кадрові конкурси, залучення громадського контролю та повна публічність. Невдовзі Держлісагентство надасть громадськості свої напрацювання для обговорення.

    «Для подолання корупції в агросекторі зусиль одного Міністерства замало. Ми закликаємо долучатися представників громадянського суспільства – профільні громадські організації, асоціації, які поділяють наші цінності та прагнуть зробити галузь максимально прозорою та ефективною. Злочинці мають понести повну відповідальність за порушення законодавства. Чим більше сторін приєднається до незворотного процесу боротьби з корупцією, тим швидше повернемо довіру людей у перемогу справедливості та законності», - наголосив Олексій Павленко.