• In English
 • Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Директором УКГП ООН Джоном Гінгом
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 12:15

  12 жовтня у Нью-Йорку відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Директором операцій Управління координації гуманітарних питань ООН (УКГП) Джоном Гінгом, в ході якої було обговорено низку пріоритетних питань гуманітарного реагування на Донбасі. Було відзначено високий рівень та інтенсивність співробітництва відповідних урядових структур з УКГП ООН на загальнонаціональному та регіональному рівнях.

  Павло Клімкін відзначив, що пріоритетним питанням для української сторони є забезпечення миру і стабільності, а також гарантування життєзабезпечення мешканців та відновлення інфраструктури постраждалих районів Луганської та Донецької областей.

  Джон Гінг підтвердив, що УКГП ООН продовжуватиме свою діяльність в Україні виключно на умовах реалізації мандату Організації, спрямованого передусім на покращення гуманітарного стану цивільного населення.

  Сторони підкреслили необхідність невідкладного вжиття спільних гуманітарних заходів, зокрема підготовку регіону до зимового періоду, та віднайдення шляхів безперешкодного доступу населення до соціальних благ, зокрема, забезпечення продовольством та медикаментами.