• In English
  • Міністерство культури буде оприлюднювати на своєму сайті проекти забудов, які можуть негативно вплинути на культурно-історичне середовище українських міст
    опубліковано 13 жовтня 2015 року о 11:53

    Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко у програмі «Про культуру» на першому каналі Українського радіо.

    «Проекти, що вносяться до Міністерства культури стосовно забудов в історичних ареалах та біля пам’яток, часто на багато десятків метрів перевищують граничну поверховість та висотність. Якщо забудовники не бажатимуть змінювати такі проекти, Міністерство культури відразу відправлятиме ці документи на громадське обговорення за участі пам’ятко-, а якщо потрібно, то і правоохоронців,» сказав В’ячеслав Кириленко.

    Нагадаємо, що минулого тижня на засіданні Кабінету Міністрів України Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко презентував нову Концепцію реформи у сфері збереження нерухомої культурної спадщини, у якій передбачено децентралізацію, дерегуляцію, прозорість адміністрування, запровадження норм прямої дії, а також посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за пошкодження та руйнування пам`яток.