• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 12:40

  Минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 7 транспортних засобів, що намагалися незаконним шляхом перемісти через лінію розмежування товарів на суму майже 450 тисяч гривень.

  Зокрема, в районі населених пунктів Костянтинівка та Березове прикордонний наряд затримав 3 автомобілі з вантажем м’ясної продукції та слабоалкогольних напоїв. Ще 4 транспортних засоби з субпродуктами та побутовою хімією прикордонники виявили в поблизу н.п. Зайцеве.  Порушники намагалися незаконним шляхом перевезти товари на тимчасово не контрольовану територію в об’їзд визначених контрольних пунктів в’їзду/виїзду «Курахове», «Новотроїцьке» та «Зайцеве».

  Всі транспортні засоби передано встановленим порядком представникам ДФС для прийняття правового рішення.